Rozgość się wygodnie w Autorskiej Pracowni Biżuterii MALIKA.
Jest to strefa uszczęśliwiania kobiet – wyjątkowe miejsce dla pań i z myślą o nich, olśniewająca przestrzeń do wyróżniania się na co dzień i od święta.

Jeśli szukasz unikalnej, artystycznej biżuterii dla siebie lub na prezent, trafiłaś we właściwe miejsce. Tworzę biżuterię dla oryginalnej, nietuzinkowej Kobiety, dla której nietuzinkowy dodatek to podstawa udanej stylizacji.

Piękny drobiazg w postaci biżuterii zawsze wywołuje uśmiech na twarzy Kobiety, towarzyszy jej i przypomina o Darczyńcy (mężu, mamie, siostrze czy przyjaciółce). Każda z nas jest wyjątkowa i z takim przesłaniem od 15 lat tworzę biżuterię dla Kobiet.

Zajmuję się realizacją rozmaitych projektów, od klasycznych wyrobów, po te indywidualne i unikatowe. W swojej pracy używam najczęściej kamieni naturalnych, które są potężnym nośnikiem energii, a którą możemy nauczyć się świadomie wykorzystywać. Chętnie sięgam po perły hodowlane, koral, ceramikę, rzemienie, filc, akryl i wiele innych materiałów.

W mojej pracowni nie znajdziesz wyrobów tworzonych wielkoseryjnie. Każda biżuteria jest pojedynczym wzorem dzięki precyzji wykonania i wysokiej jakości, ma to „coś”, czego pozbawione są wyroby „taśmowe”. Każda rzecz, którą spotkasz w mojej pracowni, została stworzona ręcznie, z pasji i zamiłowania do piękna.

Jeśli przyjdziesz do mnie z kawałkiem materiału, gotową stylizacją bądź pomysłem, który kiełkuje w Twojej głowie, chętnie dobiorę czy też wykonam dla Ciebie spersonalizowane precjoza, pomogę spełnić Twoje marzenia.

Od lat zajmuję się w także naprawą oraz przeróbkami biżuterii. Robię to, czego jubilerzy nie chcą podjąć się naprawić. Jeśli masz w szkatułce dużo cennych biżuteryjnych pamiątek, to zapraszam do mnie, chętnie je odświeżę i nadam im nowy blask 😉 Szczegóły znajdziesz w zakładce „NAPRAWA BIŻUTERII” 

Zawsze daję Ci wybór. Możesz wybrać kolor z dostępnych materiałów jak również dopasować rozmiar do żądanej wielkości. Jeśli masz wątpliwości co do koloru, rozmiaru lub chciałabyś stworzyć swój projekt – skontaktuj się proszę ze mną. Przygotuję go w oparciu o Twoje sugestie.

Możemy spotkać się osobiście w Galerii Handlowej TURZYN Szczecin, w której posiadam swoją pracownię MALIKA  oraz tutaj – w świecie online. FACEBOOK, INSTAGRAM Do zobaczenia!

Elżbieta Nikiel